Christian KunzSkúsenosť. Vášeň. Odbornosť. Tieto sú základné kameňe úžasnej cesty, ktorá sa začala v roku 1980 a stále formuje cestu jedného jednotlivca venovaného hľadaniu dokonalosti. Spoznajte Christiana, pravého znalca bojových umení, pohybových umení a športu, ktorého rôznorité skúsenosti vyústili do hlbokého pochopenia ľudského tela a mysle.

 

Príbeh Christiana sa rozprestiera cez rôzne disciplíny, od elegantnej umenia juda po silnú intenzitu boxu.

Jeho cesta ho priviedla na futbalové ihriská, telocvične a športoviská zdvíhania činiek,

pričom každá skúsenosť pridala novú vrstvu múdrosti do jeho rozsiahleho repertoáru.

Ako skúsený praktikant Goju-Ryu Karate si vybrusil svoje zručnosti, vteloval princípy disciplíny a sústredenia.

 

Ale jeho úsilie tu nekončilo. Neukojiteľná túžba po vedomosti ho priviedla k preskúmaniu menej známych oblastí, do sfér Shaolin Wing Chun, Kick-Boxingu a Kalaripayattu. Každá tréningová skúsenosť obohatila jeho porozumenie rôznych kultúr a ich unikátnych prístupov k fyzickému a duševnému blahu.

 

V jeho hľadaní holistického ovládnutia sa Christian ponořil do sveta Calligraphy Health a transformačného

Yang Mian Family System. S vedením majstra Zhen Hua Yanga sa ponořil do umenia harmonizácie tela, mysle a ducha.

Prostredníctvom intenzívneho tréningu a oddanej praxe odhalil tajomstvá Calligraphy Health,

hlboké cvičenie, ktoré spája gráciu kaligrafie s liečivou silou pohybu.

 

Christianova odbornosť siaha ďalej než jeho osobná cesta. Absolvoval prísny tréning, získal certifikáty ako fitness a nutričný tréner, osobný tréner a tréner športovej rehabilitácie. Tieto kvalifikácie mu umožnili sprevádzať ostatných na ich ceste k fyzickej kondícii a blahu.

 

Ako oddaný inštruktor a osobný tréner mal Christian tú česť pracovať s ľuďmi zo všetkých oblastí života. Od elitných vojakov letectva v Ramsteinu po učiteľov a majstrov bojových umení po celej Európe, zdieľal svoje poznatky, inšpiroval nespočetné množstvo jednotlivcov, aby odhalili svoj potenciál a dosiahli nové výšky.

 

Ale Christianova cesta tu nekončí. Jeho vášeň pre neustály rast a učenie pritiahla k jeho misii aj iných učiteľov a trénerov z rôznych oblastí. Umenie pohybu, Taiji, Jóga, Qi Gong a ďalšie tu našli svoj domov, kde sa rovnako zmýšľajúci jednotlivci stretávajú, aby si rozšírili svoje vedomosti a vyvíjali sa ako praktikujúci.

 

Dnes sa Christian stal bodom inšpirácie, pripravený vás sprevádzať na vašej vlastnej transformačnej ceste. Či už hľadáte odomykanie svojho fyzického potenciálu, kultiváciu vnútorného pokoja prostredníctvom meditácie alebo jednoducho objavovanie nového spôsobu života, Christianova odbornosť je vašou bránou k životu plnému holistického blaha a osobného naplnenia.

 

Ste pripravení vydať sa na cestu ovládnutia? Pripojte sa k Christianovi a objavte moc v sebe.Calligraphy Health  &  Yang Mian System

Wu Dang

 

Taoism System


 

Yin-Yang
Balance

Shaolin

 

Buddhist System

 

Meditation & External System

Family System

 

Principles of the Yang Family

 

3D Fa-Jing System

Mian Quan

 

Gong Fu System


 

Body Conditioning

Qi Gong

 

Healing & Energy System

Energy Production & Transfer

Neijia

 

Xing Yi, Bagua,

Tai Chi

Internal SystemContact

Email:

flowing.principles@gmail.com

Mobil:
+49 156 7935 5269


Newsletter

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.de

Blog     Home

Facebook
YouTube
Instagram